به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، موضوع برنامه این هفته «ایران امروز» به بررسی دلایل و ابعاد شکست تلاش‌های شبکه‌های معاند فارسی‌زبان وابسته به عربستان و غرب در حوادث اخیر ایران و بی‌ثبات کردن کشور اختصاص دارد.

این برنامه به تهیه‌کنندگی محمد جعفری با توجه به بازگشت آرامش به خیابان‌های تهران، به این موضوع می‌پردازد که چرا تلاش‌های شبکه‌های معاند فارسی زبان وابسته به عربستان و غرب از جمله اینترنشنال و بی بی سی باز هم با شکست مواجه شده است؟

سیدهادی سید افقهی تحلیلگر مسائل غرب آسیا و روح‌الله مومن نسب دبیر کل جبهه انقلاب در فضای مجازی کارشناسان برنامه این هفته «ایران امروز» هستند و به بررسی ابعاد فتنه‌انگیزی رسانه‌‌های معاند عربی و غربی به ویژه شبکه اینترنشنال در کشور می‌پردازند.

سید افقهی و مومن نسب همچنین دلایل چرایی بازگشت آرامش به کشور و عدم همراهی مردم با اغتشاشگران را بیان می‌کنند.

برنامه «ایران امروز» به تهیه کنندگی محمد جعفری چهارشنبه ساعت 12:00 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود و بازپخش این برنامه همانروز ساعت 16:00، پنج‌شنبه ساعت 07:00 و 19:00 و جمعه ساعت 16:00 روی آنتن خواهد رفت.علاقه مندان  می توانند با مراجعه به لینک  https://www.presstv.ir/Section/15006 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی وی مشاهده کنند.