به گزارش اکونا پرس،

کامران منزوی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: من معتقدم در بحث ناکامی این فصل استقلال خودش قهرمانی را از خودش گرفت و ما باید اینقدر قوی باشیم که هیچ مشکلی نتواند به ما ضربه بزند و اگر نتایج اول فصل خوب بود و امتیازات را از دست نمی دادیم سرنوشت ما به دست خودمان بود.

استعفای خطیر وجود خارجی ندارد

وی در مورد استعفای علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال تهران گفت: استعفای خطیر وجود خارجی ندارد، اگر هم باشد تصمیم گیری بر عهده مدیر عامل است و طبق اساسنامه تمامی عزل و نصب ها در باشگاه استقلال از امور جاری محسوب می شود و بر عهده مدیر عامل باشگاه است.

باید ظرف ۲ هفته انتخاب سرمربی جدید رخ دهد

منزوی در مورد نقل و انتقالات فصل آینده گفت: از روز جمعه فعالیت نقل و انتقالاتی استقلال آغاز می شود و ما فقط منتظریم که بودجه مصوب شود و پس از اعلام برای تمدید قرارداد بازیکنان فعلی و جدید اقدامات لازم را خطیر با هماهنگی مجیدی و فتحی انجام می دهند و بنده معتقدم باید ظرف ۲هفته این اتفاق رخ دهد و تیم استقلال یک تیم کامل با بازیکنان خوبی است که نباید اسکلت تیم بهم بخورد چرا که در سال های اخیر استقلال بییشترین ضربه را از تغییرات زیاد خورده است.

هواداران ما خون به جگر شدند

وی ادامه داد: هواداران ما خون به جگر شدند و انشاالله در فصل بعد جبران مافات می کنیم اما در استقلال همه مسائل طبق روال است و هر کس وظیفه خودش را دارد و در این موارد هم مدیر عامل باشگاه به عنوان فرد اجرایی باشگاه تصمیم گیری می کند و امیدوارم در فصل بعد بتوانیم هواداران را راضی و خوش حال نگه داریم.

بازیکنان تصمیم گرفتند صدایشان را با اعتصاب به گوش باشگاه برسانند

منزوی در مورد اعتصاب بازیکنان قبل از بازی با سپید رود رشت در هفته سی ام لیگ برتر فوتبال گفت: شب گذشته جلسه ای داشتیم و خدا را شکر مشکلات مالی حل شد و البته بازیکنان حق دارند و تصمیم گرفتند صدایشان را با اعتصاب به گوش باشگاه برسانند و بزودی این مشکل حل خواهد شد.

تمامی اسناد مربوط به مراودات مالی در باشگاه موجود است

وی در مورد مشکل بوجود آمده با مجری طرح اسپانسرینگ باشگاه گفت: تمامی اسناد مربوط به مراودات مالی در باشگاه موجود است و اینها می توانند با حضور در باشگاه و مراجعه به ذی حساب و آقایان مباشری و خطیر اسناد را دریافت کنند.

مذاکره با سر مربی ایتالیایی یا هر مربی دیگر را باید فتحی اظهار نظر کند

 عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران در مورد حضور قلعه نویی و بحث حضور ماسیمو کاررا در تیم فوتبال استقلال گفت: تمامی این مسائل از بازیکن و سرمربی و غیره بر عهده مدیر عامل است و هنوز در مورد حضور قلعه نویی یا سرمربی دیگری بنده اطلاعی ندارم و مذاکره با سر مربی ایتالیایی یا هر مربی دیگر را باید فتحی اظهار نظر کند.