به گزارش اکونا پرس،

به نقل از خبرگزاری میزان، دلایل کناره‌گیری اعضای  کمیته فنی استقلال  مشخص شد.  پرویز مظلومی ،  بهتاش فریبا  و  مجید نامجو مطلق  سه عضو سرشناس کمیته فنی هستند که به‌رغم ناراحتی شدید از  مدیرعامل استقلال ، این روزها سکوت اختیار کرده و قصد مصاحبه ندارند.

امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در جلسه‌ با اعضای کمیته فنی به آنها قول داده بود که تصمیمات باشگاه با هماهنگی آنها اتخاذ شود اما در یک ماه اخیر هیچ توجهی به کمیته فنی نشده و در ماجرای جذب بازیکن جدید، انتخاب سرمربی و از همه مهمتر حضور مجیدی در تیم امید همه چیز از کمیته فنی پنهان شده است.

اعضای کمیته فنی که متوجه بی‌تفاوتی باشگاه شده‌اند، با کناره‌گیری از سمت خود هرگونه مسئولیت درباره نتایج آینده باشگاه استقلال را از خود سلب نموده و نمی‌خواهند شریک ناکامی احتمالی باشند.

بهتاش فریبا که از آشفته‌بازار باشگاه به ستوه آمده، دو هفته است که دست از کار کشیده و معتقد است وقتی فتحی و خطیر با پنهان کردن جزئیات جذب استراماچونی، به کمیته فنی اهمیت نمی‌دهند، چرا باید به کار خود ادامه دهد و فردا روز اگر استراماچونی ناکام ماند، هواداران و رسانه‌ها از اعضای کمیته فنی انتقاد کنند.

از سوی دیگر جدایی بازیکنان و خرید بازیکن جدید در شرایطی که سرمربی قراردادش را امضا نکرده و شناختی از تیم ندارد، تصمیمی اشتباه از دیدگاه اعضای کمیته فنی است که بدون مشورت با آنها درحال انجام است.