به گزارش اکونا پرس،

هافبک فصل گذشته استقلال هنوز تکلیف تیم جدیدش را مشخص نکرده. او تلاش زیادی داشت تا این فصل لژیونر شود و در فوتبال اروپا توپ بزند که این اتفاق رخ نداد. در مقطعی بحث حضور او در باشگاه‌های قطری و حتی بازگشتش به استقلال هم مطرح شد که هیچ کدام از آن‌ها به نتیجه نرسید و حالا از تراکتور به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن نام برده می‌شود.

یکی از روزنامه ها در شماره امروز خود از قول صادقیان مدیرعامل باشگاه تراکتور نوشته که این باشگاه، امروز و در آخرین روز نقل و انتقالات با چشمی قرارداد خواهد بست.

درباره چشمی باید به این نکته هم اشاره کنیم در شرایطی که بعضی رسانه‌ها او را سهمیه آزاد می‌دانند، اما با توجه به آنکه چشمی فصل گذشته در استقلال بازی کرده، سهمیه لیگ برتری محسوب می‌شود و البته مشکلی برای پیوستن به تراکتور ندارد چرا که این تیم جای خالی برای جذب سهمیه لیگ برتری دارد. رضا اسدی، رشید مظاهری و میثم تیموری خرید‌های لیگ برتری تراکتور در فصل نقل و انتقالات هستند و این باشگاه هنوز امکان جذب بازیکن جدید دارد البته مدیرعامل این باشگاه مذاکره با روزبه چشمی را تکذیب کرده است.

غلامرضا صادقیان درباره خبر منتشر شده درباره مذاکره با روزبه چشمی می‌گوید:" روزبه بازیکن بزرگی است و باشگاه تراکتور هم به همکاری با بازیکنان بزرگ تمایل دارد، اما اینکه من با این بازیکن صحبتی کرده باشم و قرار به امضای قرارداد با او باشد را تکذیب می‌کنم. من تا امروز با آقای چشمی هیچ صحبتی نداشتم، اما شاید کمیته فنی باشگاه با او مذاکره کرده باشد"

حالا باید دید روزبه چشمی خرید جدید تراکتور خواهد بود یا اینکه تیم دیگری را به عنوان مقصد جدیدش انتخاب خواهد کرد.

منبع: فوتبالی