به گزارش اکونا پرس،

سباستین لتو در گفت‌وگو با سایت ایتالیایی «توتو مرکاتو وب» در واکنش به بیانیه اخیر باشگاه استقلال که پایان همکاری با آندره‌آ استراماچونی را اعلام کرد، گفت: شرایط آندره‌آ استراماچونی برای ادامه همکاری با باشگاه استقلال دقیقاً همان شرایط قبلی بود، از جمله شرایطی که در اول فصل وضع شده بود که هیچ‌کدام اجرا نشد.

وی افزود: ما دو روز پیش کار خود را برای برنامه آماده‌سازی و سازماندهی تیم پس از بازگشت از تعطیلات نیم‌‌فصل از سرگرفته بودیم و مطمئن بودیم که با اشتیاقی فراوان به تهران بازخواهیم گشت، اما رفتاری متفاوت از سوی برخی اعضای باشگاه، توافق برای ادامه همکاری را به خطر انداخت. این واقعاً جای تأسف دارد که نمی‌توانیم کارمان را در استقلال از سربگیریم، تیمی که به صدر جدول لیگ برتر رساندیم و در کورس قهرمانی بود و در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارد.

دستیار استراماچونی صحبت‌هایش را این‌طور به پایان برد: به شما این اطمینان را می‌دهم که ما برای بازگشت به استقلال از هر مشکلی گذشتیم، اما هرگز نمی‌گویم که مشکل ما پول بود. اگر کسی بگوید که مشکل ما پول بود، تنها از این ترفند برای پوشاندن موارد دیگر استفاده کرده است.