به گزارش اکونا پرس،

مهدی پاشازاده پیشکسوت استقلال معتقد است باید هر چه زودتر تکلیف مدیرعامل و هیات مدیره این تیم مشخص گردد زیرا گذشت زمان به ضرر این تیم خواهد بود با وی در خصوص بازی امروز مقابل الاهلی عربستان و همچنین اختلاف‌های به وجود آمده بین رحمتی و حسینی به صحبت پرداختیم.

 

* از شرایط استقلال رضایت دارید؟

خیلی از این تیم خبری ندارم اما بدترین چیزی که در حال حاضر استقلال را عذاب می‌دهد بلاتکلیفی مدیرعامل و هیات مدیره است امیدوارم هر چه زودتر این تیم از لحاظ مدیریتی سروسامان بگیرد.

 

* نبود قائدی و دیاباته چقدر در عملکرد استقلال تاثیر داشته است؟

دو تا از ارکان اصلی تیم که در این چند هفته اخیر گل‌های زیادی را برای استقلال به ثمر رسانده‌ام دچار آسیب‌دیدگی شده‌ام امیدوارم که نبود آنها خیلی به تیم فشار وارد نکند.

 

* فشردگی بازی‌ها بخصوص در اسفندماه برای استقلال مشکل‌ساز خواهد شد؟

برای اینکه نظم لیگ به هم نخورد سازمان لیگ مجبور است مسابقات را در موعد مقرر خود برگزار کند به اعتقاد من اگر استقلال در جذب بازیکن در  نیم فصل بهتر عمل می‌کرد و برای آینده‌اش برنامه‌ریزی انجام می‌أاد الان با این مشکل مواجه نمی‌شد که بازیکنانش مصدوم شوند و با کمبود بازیکن مواجه شوند.

 

* این روزها اختلاف‌هایی بین رحمتی و حسینی در صفحات مجازی به وجود آ‌مده است؟

سه سال پیش هم مشابه همین اتفاق افتاد که به احترام من جمع شد من به این دو نفر توصیه می‌کنم که تمرکز خودشان را روی بازی‌های تیم‌هایشان بگذارند برای هر دوی آنها خوب نیست که در چنین بحث‌هایی شرکت کنند به رحمتی توصیه می‌کنم بزرگتری کند و به حسینی هم می‌گویم که جواب بزرگتر را نباید داد.

 

* بازی امروز استقلال مقابل الاهلی عربستان را چطور می‌بینید؟

بازی بسیار سختی است امیدوارم که استقلال روند رو به رشدش را ادامه دهد.

 

* نظرتان در خصوص اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی چیست؟

درست است که حضور ایشان خیلی سر و صدا کرد اما مشکل اصلی ما در این داستان شفاف سازی نشدن عدم حضور مربیان ایرانی در تیم ملی است در حال حاضر در بین مربیان خارجی ایشان بهترین نفر است زیرا خارجی خوب در سطح یک گیر ما نمی‌آید وقت آنچنانی هم نداریم که بخواهیم دنبال مربی خوب بگردیم.

 

* به نظرتان تیم ملی به جام جهانی صعود می‌کند؟

امیدوارم که چنین اتفاقی بیفتد به نظر من با چوب خشک هم تیم ملی می‌تواند به جام جهانی صعود کند با این بازیکنانی که ما داریم راحت‌ترین کار رفتن به جام جهانی است بهترین بازیکنان 10 سال اخیر فوتبال ایران در اختیار اسکوچیچ است.

منبع: ایلنا