به گزارش اکونا پرس،

با توجه به اتمام مهلت ثبت نام جهت حضور در قرعه کشی خرید بلیت مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های جام جهانی ، فدراسیون فوتبال بر اساس مکاتبات صورت گرفته با فیفا فهرست نهایی نفرات متقاضی جهت خرید بلیت بازی ها را به فدراسیون جهانی فوتبال ارسال خواهد کرد و قرعه کشی توسط فیفا انجام می شود.
بر این اساس یادآوری نکاتی در خصوص نحوه اعلام اسامی برندگان و تکمیل فرآیند خرید بلیت الزمی است؛
١-  پس از دریافت پاسخ نهایی فیفا و فهرست برندگان قرعه کشی، اسامی در دو فهرست اصلی و ذخیره ، با ارسال پیامک و همچنین درج در سامانه ثبت نام (قابل مشاهده در حساب کاربری برندگان) اعلام خواهد شد.
٢- اسامی اعلام شده از جانب فیفا حداکثر تا روز شنبه دهم اردیبهشت به برندگان اعلام می شود که حداکثر تا ساعت ٢٤:٠٠ روز چهارشنبه ١٤ اردیبهشت می توانند نسبت به واریز وجه و تکمیل فرآیند خرید بلیت اقدام نمایند.
٣- عدم پرداخت وجه در مهلت فوق الذکر و تکمیل فرایند خرید به معنی انصراف از خرید خواهد بود و به تعداد موارد انصرافی در فرصت بعدی نفرات اعلام شده در فهرست ذخیره امکان خرید بلیت را پیدا خواهند کرد.
٤- قیمت نهایی بلیت ها در سطوح مختلف با محاسبه قیمت روز معادل تبدیل ریال قطر به ریال ایران جهت واریز وجه نهایی به برندگان اعلام خواهد شد.
٥- یادآوری این نکته الزامی است که بلیت های فروخته شده به شخص خریدار اختصاص خواهد داشت و امکان انتقال و فروش بلیت به افراد دیگر وجود ندارد. همچنین روادید کشور قطر بر مبنای اطلاعات ثبت شده تنها برای خریداران بلیت صادر خواهد شد.