به گزارش اکونا پرس،

در پی حواشی اخیر تیم ملی وزنه برداری و ترک اردوی ملی پوشان و کادر فنی و پیرو درخواست قهرمانان این رشته ، نشستی با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ، دکتر نصراله سجادی مشاور عالی ، دکتر کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک ، محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری و ملی پوشان این رشته ظهر امروز در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد .  

در ابتدای این نشست ، دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به افتخار آفرینی های ملی پوشان این رشته در میادین جهانی  و المپیک و.. ضمن ابراز امیداوری برای تداوم این افتخارات اظهار داشت : کمیته ملی المپیک حمایت از تمام رشته های ورزشی به خصوص رشته های مدال آور و المپیکی را بر خود وظیفه می داند و ما همیشه در کنار ملی پوشان این رشته بوده و خواهیم بود و آماده شنیدن صحبت های ملی پوشان هستیم . 

در ادامه نشست محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری  و ملی پوشان این رشته به مشکلات ، کمبودها و موارد مورد نیاز برای برپایی اردوها و دسترسی به حداقل ها برای ملی پوشان المپیکی اشاره کردند و خواستار پیگیری هرچه سریعتر موضوع از سوی ریاست کمیته ملی المپیک شدند . 

در خاتمه دکتر صالحی امیری پس از استماع صحبت های ملی پوشان و کادر فنی وزنه برداری ضمن تاکید بر اهمیت رویدادهای  پیش رو چون بازیهای کشورهای اسلامی و رقابت های کسب سهمیه المپیک  اظهار داشت : به زودی نشست مشترکی با وزیر محترم ورزش وجوانان و علی مرادی رئیس محترم فدراسیون ،پیرامون موارد مطرح شده و رفع هر چه سریع تر آن خواهیم داشت و نتیجه را به اطلاع شما می رسانیم . 

لازم به توضیح است در این نشست علیرضا یوسفی ریا، امیر حقوقی ، مصطفی جوادی ، محمد زارعی ، علی داودی ، علی هاشمی ، رسول معتمدی ملی پوشان رشته وزنه برداری حضور داشتند .