به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، واحد همبستگی المپیک(سولیداریتی) کمیته ملی المپیک به مناسبت فرارسیدن روز المپیک برنامه های متنوعی تدارک دیده  که در همین راستا دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه خوارزمی امروز با حضور در محل کمیته ملی المپیک از موزه ملی ورزش،المپیک و پارالمپیک بازدید کردند.

در ادامه دانشجویان در کارگاه آموزش المپیک شرکت کردند که در این کارگاه دکتر عباسعلی گائینی رئیس کمیسیون همبستگی المپیک در خصوص جنبش المپیک و رویداد روز المپیک توضیحاتی را به آنان ارائه کرد.

پس از کارگاه آموزشی دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه خورازمی برای بازدید از آکادمی ملی المپیک عازم مجموعه ورزشی انقلاب شدند.

 

کارگاره آموزش روز المپیک


گفتنی است: در ادامه برنامه های" روز المپیک" دوشنبه ۳۰ خرداد سمینار گفتمان حکمرانی در ورزش در محل سالن  استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می شود؛ همچنین روز سه شنبه (۳۱ خرداد) و چهارشنبه (۱تیرماه)  دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه تهران از موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک و آکادمی ملی المپیک بازدید می کنند و   در کارگاه آموزش المپیک با حضور المپین ها شرکت خواهند کرد و در نهایت روز یکشنبه (۵تیر) روز المپیک و کودک است که شامل برنامه های مفرح ورزشی، فرهنگی و هنری ویژه کودکان است.