به گزارش اکونا پرس،
صبح امروز دکتر سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به همراه معاونین وزارتخاته با حضور در کمیته ملی المپیک با محمود خسروی وفا دیدار و گفتگو کردند.

دکتر سجادی در این دیدار با عرض تبریک مجدد برای انتخاب محمود خسروی‌وفا به عنوان رییس جدید کمیته ملی المپیک اظهار کرد: یکی از اقداماتی که تمایل داریم در راستای تعامل با کمیته ملی المپیک انجام دهیم درخصوص توسعه حوزه بین الملل است و اینکه از این ظرفیت درخصوص توسعه ورزش در ابعاد مختلف استفاده کنیم.

وی همچنین با اشاره به حضور چهار هزار سمن در سراسر کشور گفت: نیروهای بالقوه‌ای در سمن‌های ما وجود دارد و می‌توان با استفاده از برنامه‌های کمیته ملی المپیک درخصوص توسعه ورزش بهره گرفت.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: کمیته ملی المپیک می‌تواند در برگزاری المپیاد استعدادهای برتر نیز با وزارت همکاری داشته باشد و از نام و ظرفیت این کمیته در راستای شکوفایی استعدادها استفاده کرد.

محمود خسروی‌وفا نیز در این دیدار با تشکر از حمایت وزارت ورزش و جوانان برای برگزاری انتخابات کمیته اظهار داشت: کمیته ملی المپیک تعامل و همکاری لازم را با وزارت ورزش و جوانان خواهد داشت و قطعا در تصمیم گیری‌های کلان از نظرات وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده حاکمیت بهره خواهیم گرفت.