در صرافی ارز دیجیتال گلکسی pg هزینه تراکنش NFT بسته به نوع ارز متغیر است، که در حال حاضر بیش از یک دلار می باشد و روی شبکه BSD است.

هنر یکی از بهترین ایده ها برای علاقه مندان به NFT است. شما می توانید یک هنرمند دیجیتالی باشید که از خلاقیت های خود پول دربیاورید .اگر تعجب می کنید که چرا هر زمان از NFT نام برده می شود، به نظر می رسد همه در مورد هنر صحبت می کنند، ما یک مثال عالی برای شما داریم. یکی از گرانترین آثار هنری فروخته شده در دنیای مدرن، به عنوان مجموعه NFT عرضه شد. هنرمند مشهور دیجیتال، بیپل موفق شد یکی از مجموعه های خود را به قیمت 69 میلیون دلار در حراج کریستی به حراج بگذارد. این اثر هنری که با نام «Every day’s: The First 5000 Days» نامگذاری شد، رکورد NFT را شکست و جایگاه سوم را در فهرست گران‌ترین آثار هنری فروخته شده توسط هنرمندان زنده به دست آورد.

چگونه NFT خود را بفروشیم

آیا ویدیویی دارید که چند وقت پیش در فضای مجازی پخش شده باشد؟ شما می توانید با فروش آن بر روی پلت فرم مناسب آن، هزاران دلار درآمد کسب کنید. Charlie Bit My Finger، یک ویدیوی نمادین است که تقریباً پانزده سال پیش ساخته شد. ولی توسط سازندگان اصلی از YouTube حذف شد و به قیمت تقریباً 760 هزار دلار در NFT فروخته شد.

دنیای NFT اخیراً تغییر کرده است و فناوری های پیچیده تری مانند هوش مصنوعی را در خود جای داده است. iNFT ها توکن های هوشمند با هوش مصنوعی هستند که روی بلاک چین اتریوم وجود دارند. آن‌ها می‌توانند بر روی شخصیت خود کار کنند. همانطور که شما با آن ها تعامل دارید و چیزهای مختلفی را بر اساس صحبت‌ هایتان یاد می‌گیرید. یک مثال خوب Alice است که توسط Alithea AI، ایجاد شده است. این شرکت معتقد است که این یک الهه دیجیتال است که می تواند به هر شکلی که انتخاب کند تغییر شکل دهد.

سرمایه گذاران NFT و بازیگران اصلی این صنعت در چند ماه گذشته خلاقیت فزاینده ای داشته اند و ما را با امکاناتی آشنا کرده اند که هیچ کس فکرش را نمی کرد. خلاقیت در دنیای NFT هیچ محدودیتی نمی شناسد.

این ممکن است زمان مناسبی برای ارائه یک توکن منحصر به فرد غیر قابل تعویض، شناسایی یک بازار خوب و سود بردن از آن باشد. به یاد داشته باشید، ایده برای ساخت NFT بیشمار است اما هر چه NFT نادرتر باشد، سودآورتر می شود.

NFT مخفف توکن غیرقابل تعویض است. در سطح پایه، رمز ارز NFT دارایی دیجیتالی است که مالکیت اقلام فیزیکی یا دیجیتالی منحصر به ‌فرد، مانند آثار هنری، املاک، موسیقی یا ویدیوها را امکان پذیر می‌کند. NFT ها را می توان کلکسیونی مدرن از دارایی ها به شمار آورد. آن ها به صورت آنلاین خرید و فروش می شوند و نشان دهنده گواهی دیجیتالی مالکیت هر کالایی هستند. NFT ها به شکلی ایمن بر روی بستر بلاک چین ثبت می شوند. مشابه همان فناوری که پشتیبان ارز های دیجیتال است و تضمین می کند که این دارایی منحصر به فرد است. همچنین این تکنولوژی می تواند جعل یا تغییر NFT ها را دشوار سازد.

توکن‌های غیرقابل تعویض، نسخه تکامل یافته نسبتاً ساده ای از ارز های دیجیتال هستند. سیستم ‌های مالی مدرن شامل سیستم ‌های تجاری پیچیده و وام برای انواع دارایی های مختلف، از املاک و مستغلات گرفته تا قرارداد ها و آثار هنری است. با تولید کردن نسخه دیجیتال دارایی های فیزیکی، NFT ها گامی رو به جلو در ساخت مجدد این زیرساخت برداشته اند. مطمئناً نمایش نسخه دیجیتال دارایی های فیزیکی ایده جدیدی نیست. با این حال، زمانی که این مفاهیم با مزایای یک بلاک چین مقاوم در برابر دستکاری قرارداد های هوشمند ترکیب می‌شوند، به جریانی قوی برای تغییر تبدیل می‌شوند.