به گزارش اکونا پرس،

به  نقل از روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، رئیس این منطقه عملیاتی، گفت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، انجام مسئولیت های اجتماعی و حمایت از نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کرونا، دومین مرحله پویش همدلی و کمک‌های مومنانه در منطقه عملیاتی پارسیان برگزار شد.

محمد نجفی، افزود: در این طرح تعداد یکصد بسته حمایتی شامل اقلام ضروری خوراکی تهیه و با همیاری ناحیه مقاومت بسیج و سپاه شهرستان لامرد میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

وی در پایان، یادآور شد: منطقه عملیاتی پارسیان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی در جریان مبارزه با شیوع بیماری کرونا، پیش از این نیز در قالب گروه‌های جهادی اقدام به ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری و روستایی، مسدود سازی و کنترل ورودی جاده‌های میادین گازی نموده است و کارکنان این منطقه با حضور در ایستگاه‌های پایش سلامت در ورودی شهرها در طرح فاصله گذاری اجتماعی شهرستان‌های لامرد ، مهر و خنج مشارکت داشته است.

منطقه عملیاتی پارسیان شامل چهار میدان فعال عملیاتی تابناک، هما، شانول و وراوی است که در جنوب استان فارس و در مجاورت شهرستانهای لامرد، مهر، خنج و پارسیان قرار گرفته است و خوراک مورد نیاز پالایشگاه گاز پارسیان را تأمین می کند.