به گزارش اکونا پرس،

به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، در این عرضه اولیه، 2 میلیون و 764 هزار و 115 کد معاملاتی مشارکت کردند که در این میان به هر یک از 2 میلیون و 749 هزار و 908 کد که در سقف دامنه قیمتی اقدام به ثبت سفارش کردند، تعداد 10 سهم «لطیف» اختصاص یافت.

دامنه قیمتی در عرضه اولیه سهام محصولات کاغذی لطیف از 30 هزار ریال تا 32 هزار و 500 ریال تعیین شده بود که هر سهم «لطیف» در جریان عرضه اولیه، 32 هزار و 500 ریال قیمت خورد.

26 میلیون سهم از سهام شرکت محصولات کاغذی لطیف امروز دوم تیرماه به عموم خریداران عرضه شد و 4 میلیون سهم دیگر این شرکت نیز شنبه پنجم تیرماه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری عرضه خواهد شد بدین ترتیب در مجموع تعداد کل سهام قابل عرضه این شرکت 30 میلیون سهم معادل 15 درصد از سهام لطیف است.

در این عرضه اولیه، شرکت کارگزاری صباتامین علاوه بر اینکه مدیریت عرضه را بر عهده گرفت، خرید 25 درصد از سهام قابل عرضه را متعهد شد و شرکت سرمایه‌گذاری صباتامین نیز متعهد خرید 25 درصد دیگر از سهام لطیف بود.

شایان ذکر است ناشر سهام محصولات کاغذی لطیف با هدف حمایت از سهم این شرکت، اقدام به انتشار اوراق تبعی کرده که تضمین بازدهی سالانه حداقل ۲۰ درصدی را برای خریداران این عرضه اولیه به دنبال خواهد داشت.