به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، دوشنبه، 6 شهریورماه، 900 مخزن جمع‌آوری مکانیزه جدید با حضور انارکی محمدی، شهردار منطقه به همراه معاون خدمات شهری و محیط زیست و شهرداران نواحی 6گانه در محل تخلیه و بارگیری این مخازن با مخازن مستهلک جایگزین شدند.

انارکی محمدی دراین‌باره گفت: یکی از مطالبات و درخواست‌های شهروندان در مورد شکل ظاهری و مستهلک‌بودن مخازن زباله در سطح معابر و کوچه‌هاست که این منطقه به دلیل حجم فراوان بهره‌برداری و تردد شهروندان و تولید انبوه زباله و ضایعات به‌ویژه در محدوده تجاری بازار تهران، سید اسماعیل، محلات امامزاده یحیی (ع)، عودلاجان و... اقدام به خرید ۹٠٠ مخزن کرده که این مخازن پس از توزیع، جایگزین مخازن مستهلک شدند. 

وی با بیان اینکه این اقدام با توجه به درخواست‌های شهروندان انجام شده، افزود: اولویت جایگزینی، میزان درخواست شهروندان بوده و به‌طور قطع، مشارکت شهروندان در احصای مشکلات و نیازهای محل سکونتشان، مهم‌ترین عامل برنامه‌ریزی مدیریت شهری برای اداره امور شهر است.

شهردار قلب طهران، ارتقای خدمات در حوزه خدمات شهری و محیط زیست منطقه را از اولویت‌های دوره جدید مدیریتی در منطقه 12 برشمرد و ادامه داد: این اقدامات با هدف بهبود کیفیت زندگی به‌طوری‌که در شأن مردم این منطقه باشد، انجام می‌شود.

#قلب_طهران 

#شهرداری_منطقه١٢_تهران

#روابط_عمومی_شهرداری_منطقه۱۲

#خبر_طهرون

‌t.me/region12pr

‌instagram.com/pr.region12

‌https://ble.ir/region12pr

https://region12.tehran.ir