به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علی اکبرکریمی پور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه با اعلام مطلب فوق گفت: در این برنامه 53 هزار و 300 مترمربع از پل های عابر پیاده طی 9 ماه گذشته رنگ آمیزی شد.

 به گفته وی این پل ها در بزرگراه امام رضا (ع) و خیابان خاوران قرار دارد که به منظور بهبود سیما و منظر شهری، جلوه های بصری شهر و ارتقای روحیه نشاط و شادابی شهروندان زیباسازی شدند.

وی به تشریح دیگر اقدامات اداره زیباسازی در این مدت اشاره کرد و افزود: نرده های ترافیکی و المانهای شهری خیابان های خاوران، 17 شهریور و محورهای اصلی به طول 26 هزار متر طول انجام و کاشی نقاشی تلفیقی جداره پل شهدای استان یزد (تقاطع بزرگراه امام علی (ع ) و بزرگراه بعثت) بازپیرایی شد.

کریمی پور ادامه داد: اجرای نقاشی دیواری درخیابان خاوران مرکز محله شیرین دخت، آذین بندی میادین و معابر اصلی در اعیاد و جشن های ملی مذهبی، ترمیم و بازسازی نقاشی دیواری تمثال شهید سیاح طاهری و شهید همت و نورپردازی پایانه خاوران و  سردرب ورودی پردیس بانوان  با استفاده از ریسه های خطی SMD  با کمترین هزینه  و برق مصرفی از دیگر اقدامات اداره زیباسازی بوده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه اضافه کرد: اکران تبلیغات محیطی، پاکسازی و حذف زوائد از دیوار و جداره و برگزاری جشنواره طرح رنگ درشهر با مشارکت توان یابان، شهرداران مدارس و دانشجویان در خیابان خاوران مدرسه شاهد نصر نیز در این مدت انجام شده است.