به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمدی در این دیدار که به مناسبت هفته سلامت (اول تا هفتم اردیبهشت) انجام شد، از ۱۸ نفر از کادر درمان این  بیمارستان شامل پزشک، پرستار و سایر کارکنان کادر درمان که دوران نقاهت به بیماری را طی کرده و به محل کار بازگشتند؛ با اهدای لوح تقدیر و گل تجلیل کرد . 

وی همچنین در گفتگو با رئیس بیمارستان در جریان آخرین آمار مبتلایان و مراجعین به بیمارستان که با روند کاهشی روبروست؛ قرار گرفت و برای این عزیزان و کادر درمانی آن که در این راستا گام برمی دارند، آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون کرد. 

دکتر میرهاشمی رئیس بیمارستان شهدای گمنام با تشکر از شهردار منطقه برای حضور در بیمارستان، این اقدام را مایه دلگرمی کادر درمان دانست و از اقدامات این منطقه جهت ارسال کمک هایی چون تجهیزات کادر درمانی، رسیدگی به محوطه بیمارستان و ضدعفونی کردن آن قدردانی کرد.

این گزارش حاکیست، در این دیدار معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه، شهردار ناحیه یک، مدیر اداره سلامت منطقه و رئیس اداره فرهنگی ناحیه یک نیز شهردار منطقه را همراهی کردند. 

شایان ذکر است، بیمارستان شهدای گمنام در ناحیه یک منطقه ۱۵ قرار دارد که از ابتدای شیوع ویروس کوید ۱۹ به درمان بیماران کرونایی اختصاص یافته است.