به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "حمیدرضا فرخی" در این باره گفت: به منظور پاسداشت سنت حسنه عید باستانی نوروز در روزهای سخت  شیوع ویروس کرونا که غم و نگرانی شهروندان را فرا گرفته است  ، با اولویت قرار دادن شادی و سرور همشهریان و برپایی سفره های هفت سین، تخم مرغ های رنگی، رنگ آمیزی و زیبایی چهره شهر آراستگی فضاهای سبز شهری به استقبال نوروز و بهار 1400 می رویم.

  او با تشریح اقدامات نوروزی منطقه 4 در آستانه بهار ادامه داد: برپایی سفره هفت سین در بزرگراه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی محدوده میدان رسالت، بلوار شاهد، ساختمان شهرداری منطقه 4 و به همراه نصب 23 تخم مرغ رنگی از جمله اقدامات نوروز 1400 است.

فرخی تصریح کرد: شستشو، ضدعفونی  و رنگ آمیزی المان های شهری و بوستانی ازجمله نیمکت ها، مجموعه های بازی کودکان، مجموعه های ورزشی، سرویس های بهداشتی، دیواره های شهری، پل های عابر پیاده، ایستگاه های تاکسی و اتوبوس و ... از جمله اقدامات نوروزی به شمار می رود.

معاون خدمات شهری منطقه 4 اظهار امیدواری کرد و گفت: امیدواریم در کنار شهروندان گرامی و با رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک ، نوروزی شاد و مفرح را سپری کنیم.