به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، وحیدرضا محمدی که هر هفته به همراه معاونان خود در مساجد سطح این منطقه دیدار مردمی برگزار می کند، این هفته در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شهرک پیکان شهر حضور پیدا کرد.

وی در این دیدار اظهار داشت: یکی از مشکلات این محله کمبود سرانه آموزشی، فضای سبز، تفریحی و...است که با نوسازی این شهرک شاهد رفع این معضلات خواهیم بود و کیفیت زندگی در این محله را بالا خواهیم برد.

محمدی ادامه داد: در این مدت هفت ماهی که توفیق خدمت به شهروندان این منطقه را داریم موضوع بافت فرسوده شهرک پیکان شهر را در دستور کار قرار داده ایم و حتی شهردار تهران نیز در جریان مشکلات این شهرک قرار دارند و دستورات ویژه ای برای رفع فرسودگی بناهای این شهرک صادر کرده اند.

شهردار منطقه خاطرنشان شد: در حالی که منطقه ۲۲ به عنوان نوپا ترین منطقه شهر تهران به حساب می آید؛ اما شهرک پیکان شهر با قدمت ۵۰ سال به عنوان یک بافت فرسوده در این منطقه قرار دارد که مدیریت شهری در تلاش است برای رفاه حال شهروندان مجوز ساخت و ساز این شهرک را صادر کند تا معضل بافت فرسوده این منطقه برطرف شود.

او تصریح کرد: صدور مجوز ساخت و ساز در این شهرک در مراحل نهایی قرار دارد و این مشکل در حال برطرف شدن است و انشالله محیطی جدید در این منطقه فراهم خواهد شد تا مشکلات سرانه های آموزشی، فضای سبز و... نیز تامین شود.

محمدی به سوال برخی از شهروندان پاسخ داد، گفت: در طرح تحول نگهداشت شهر اقدامات مناسبی در این شهرک صورت گرفته است و این طرح ادامه دار خواهد بود؛ اما در خصوص تامین روشنایی معابر اداره برق باید پاسخگو باشد با این وجود روشنایی بوستان ها از سوی مدیریت شهری است.

در این برنامه حجت الاسلام هاشمی امام جماعت مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شهرک پیکان شهر نیز از زحمات و تلاش های شهردار منطقه تقدیر کرد.

گفتنی است، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه 22 هر هفته به همراه معاونان خود با حضور در یکی از مساجد سطح منطقه بدون واسطه با نمازگزاران و شهروندان دیدار می کند.