به گزارش اکونا پرس،

سی و هشتمین رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» حوزه فناوری‌های همگرا به منظور سرمایه‌گذاری جسورانه با مشارکت سایر سرمایه‌گذاران خطرپذیر و با ارائه پنج استارت‌آپ فعال در این حوزه برگزار می‌شود.
پنج استارت‌آپی که در این رویداد طرح‌های خود را ارائه می‌کنند شامل «نانوفناوران گیتی دام»، «هوش‌یار»، «پیام‌آوران هنر و فناوری شرق»، «اکسیر پویش دیبا» و «فرتاک طب» است.
سی و هشتمین رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» 20 دی ماه جاری ساعت 10 برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند جهت حضور در این رویداد به لینک online.inif.ir/ch/demoday مراجعه کنند و برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های 02166128068 و 09366129101 تماس بگیرند.
این رویداد همچنین از طریق لینک http//Instagram.com/nbic.startups قابل مشاهده است.
لازم به ذکر است صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال 1398 در راستای ماموریت خود مبنی بر تامین مالی توسعه فناوری و به ویژه فناوری‌های پیشرفته و اولویت‌دار، در قالب برنامه «هم‌سرمایه‌گذاری» با صندوق‌های پژوهش و فناوری، سرمایه‌گذاری جسورانه در استارت‌‌آپ‌ها و طر‌ح‌های سرمایه‌پذیر را آغاز کرده است.
در برنامه هم‌سرمایه‌گذاری، استارت‌آپ‌ها و دارندگان طرح‌های سرمایه‌پذیر، طرح و مدل کسب‌وکار خود را به عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می‌کنند. در صورتی که یکی از عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، پس از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب‌وکار، تصمیم به سرمایه‌گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا 80 درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت‌آپ یا طرح سرمایه‌پذیر را تامین می‌کند.