به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه این هفته «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی» به بهانه حذف کانال یوتیوب فلسطین، نگاهی دارد به حملات دامنه‌دار اسراییل به صفحات متعلق به هواداران مردم فلسطین در شبکه‌های اجتماعی.

دیوید میلر کارشناس مسائل فلسطین و عمر زحزاه هماهنگ کننده توسعه داخلی جنبش جوانان فلسطین به عنوان کارشناسان این هفته برنامه، به بررسی سابقه و ابعاد اعمال محدودکننده صهیونیست‌ها در فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی علیه فلسطینیان می‌پردازند.

اخیرا توتیتر حساب‌های شخصی کسانی مانند دیوید میلر و کریس ویلیامسون مجری برنامه «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی را به بهانه و اتهام ارتباط با «رسانه دولتی ایران» مسدود کرده است.

مجری برنامه همچنین از میلر و زحزاه می‌پرسد که چرا شبکه‌های اجتماعی متاثر از نفوذ صهیونیست‌ها هستند و کدام کانون‌های قدرت صهیونیست بر این شبکه‌ها تسلط دارند؟

برنامه «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی» شنبه ساعت ۲۱ به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه نیز یکشنبه ساعت ۱۶:۰۰، ۲۳:۰۰ و دوشنبه ساعت ۰۷:۰۰, ۰۳:۰۰ و سه‌شنبه ۰۸:۰۰ و چهارشنبه ساعت ۱۱:۰۰ روی آنتن  می‌رود.علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/150108 این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی‌وی مشاهده کنند