به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه «سینمای ایرانی» با اجرای اسوالدو کانالز که هر هفته ضمن نمایش یک فیلم سینمایی ایرانی، با دعوت از عوامل و کارشناسان به بررسی آن می پردازد، در این قسمت فیلم « فرشته ها با هم می آیند» به کارگردانی و نویسندگی حامد محمدی و تهیه کنندگی منوچهر محمدی را با حضور کارشناس حوزه سینما پویا مقدم به نقد و بررسی می گذارد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: طلبه جوانی به نام احمد زندگی ساده و محقری را با همسر باردارش، لیلا، می‌گذراند. احمد به‌جز تحصیل، بنایی هم می‌کند تا چرخ زندگی را بچرخاند. لیلا و احمد با وجود فقر و تنهایی زندگی عاشقانه‌ای دارند و در انتظار تولد اولین فرزندشان هستند. تا اینکه مشخص می‌شود که لیلا سه ‌قلو باردار است. همین موضوع مشکلات مالی زندگی آنها  را بیشتر می‌کند و احمد را وادار می‌کند تا علی‌رغم میلش، پیشنهاد بازی در یک فیلم را بپذیرد.

جواد عزتی، نازنین بیاتی، الهام کردا، رضا ناجی و... در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

برنامه «سینمای ایرانی»  (Cine Iraní) به تهیه کنندگی و کارگردانی فهمیه اسماعیل پور، از جمله برنامه های پربیننده شبکه اسپانیایی زبان تلویزیون است که معرفی قابلیت های سینمای ایران و سینماگران ایرانی را در دستور کار دارد.

«سینمای ایرانی» امروز شنبه 25 تیرماه ساعت 19:00 به وقت تهران روی آنتن شبکه هیسپان تی وی می رود و تکرار آن روز یکشنبه در ساعت های 11:30،2:30و 23 و روز دوشنبه 9:30 پخش می شود. علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به لینک  https://www.hispantv.com/showprogram/cine-irani/791 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.