به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی در اولین نشست روسای فدراسیون‌ها در سال 98 که با حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد، با تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به بارش‌ باران در ابتدای سال که منجر به وقوع سیل شد، گفت: بارندگی‌های اخیر تا حدی زیاد بوده که حتی در سیستان و بلوچستان نسبت به سال قبل چهار تا پنج برابر افزایش داشته و در مجموع کمبودها در کل کشور جبران شده است.

وی ادامه داد: آنچه مسلم است این سیل‌ها متاسفانه ویرانی‌هایی به بار آورد که براساس گزارش‌ها میزان برکات نزولات آسمانی از میزان خسارت‌های وارده بیشتر بوده است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در بخش دیگری از سخنانش کمبود منابع مالی و محدودیت‌ها را در سال جاری با توجه به شرایط سخت اقتصادی مورد توجه قرار داد و‌ تصریح کرد: متاسفانه به دلیل مشکلاتی که دشمنان کشور به ما تحمیل کردند، با محدودیت‌هایی مواجه هستیم، به طوری که 30 درصد از کمک‌های وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون‌ها کاهش خواهد یافت.

داورزنی تدبیر و همکاری به منظور مدیریت منابع را مورد توجه قرار داد و گفت: قطعا جامعه ورزش می‌تواند این بحران را همچون بحران‌هایی که در چهل سال گذشته به کشور تحمیل شده سپری کند و قطعا با سربلندی از موانع اقتصادی با مدیریت بهتر منابع و تدبیر در اعزام‌ها و اردوها گذر خواهیم کرد.

وی ابراز امیدواری کرد با تدبیر در بهره گیری از منابع، حداکثر بهره برداری برای ورزش ایران بدست آید.