به گزارش اکونا پرس،
مهدی تارتار در خصوص تساوی روز گذشته تیمش با تراکتورسازی در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال کشورمان اظهار داشت: نیمه اول تراکتورسازی بازی را خوب شروع کرد و زود هم به گل رسید، اما با تغییراتی که ایجاد کردیم بچه‌ها به بازی مسلط شدند و توانستیم گل مساوی را بزنیم. ما می‌توانسیم حتی برنده بازی باشیم حتی یک امتیاز هم خوب بود.
وی در مورد اینکه بازی هفته پایانی تیمش با پرسپولیس در تعیین قهرمان این فصل لیگ تاثیر فراوانی دارد و برخی‌ها معتقدند ممکن است پارس جنوبی با تمام توان مقابل پرسپولیس به میدان نرود گفت: من بار‌ها گفته‌ام که بین تیم‌های مدعی دوست دارم پرسپولیس قهرمان شود، اما ما شرافت و وجدان داریم و نمی‌توانیم این مسائل را نادیده بگیریم. ما می‌دانیم چشم همه سپاهانی‌ها به ما است به خاطر اینکه حق الناس گردنمان نباشد با تمام توان مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم. ما همه تلاشمان را می‌کنیم و دیگر نتیجه دست خداست.
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: من در این فوتبال شناخته شده هستم و همه می‌دانند که شرافت و جدانم را زیرپا نمی‌گذاریم. خیال سپاهانی‌ها و خیال کل فوتبال ایران راحت باشد که ما در بازی با پرسپولیس وجدانمان را زیر پا نمی‌گذاریم.
منبع: میزان