به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛در این نشست محمود خسروی وفا اظهارداشت : مهمترین ماموریت کمیته ملی المپیک حضوری موفق در میادین بین المللی همچون بازی های المپیک،آسیایی و دیگر بازیهای زیر مجموعه آنست لذا یکی از مهمترین وظیفه، انتخاب دبیرکلی است که بتواند از پس وظایف و برنامه ریزی های سنگین برآید.
رئیس کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از فعالیت ها و زحمات کیکاوس سعیدی با اشاره به سوابق مدیریتی،ورزشی، قابلیت ها،روحیه تعامل  و مسئولیت های مهم مناف هاشمی در دوره ها و دولت های مختلف  گفت: به طور حتم با حضور ایشان اتفاقات خوبی در ورزش رقم  خواهد خورد.
 خسروی وفا  ضمن تاکید بر رعایت نظم در کلیه ارکان کمیته ملی المپیک افزود: به اعتقاد من با نظم  کلیه امور و ماموریت های کمیته ملی المپیک بدون دغدغه  و کم و کاست پیگیری می شود.
همچنین رئیس کمیته ملی المپیک بر حفظ حرمت ها در کلیه ارکان و بخش های کمیته از جمله همکاران با هم ، مدیران با کارمندان و کارمندان با مدیران تاکید و گفت باید حرمت اعضای هیئت اجرایی پیشین حفظ شود.
وی ادامه داد: خارج از اینکه چه میزان بودجه کمیته ملی المپیک تخصیص پیدا کرده است با برنامه ریزی و دقت نظر بیشتر طوری عمل خواهیم کرد که بسیاری از هزینه های غیرضروری حذف و مبالغی که طی این سیاست انقباضی تجمیع خواهد شد به ورزش قهرمانی تزریق می شود.
 در ادامه نشست مدیران و مشاوران حاضر  به معرفی خود و واحدهای خود پرداختند.
همچنین سعیدی دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک ضمن تقدیر و تشکر از مدیران بابت چهارسال همکاری و هماهنگی  در پیشبرد امور کمیته از خسروی وفا به بواسطه حسن اعتماد ایشان برای صدور حکم مشاور و دستیار ویژه قدردانی کرد.
سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک نیزضمن تقدیر و تشکر از محمود خسروی وفا و اعضای هیئت اجرایی جدید برای حسن اعتمادشان گفت:  کمک و همراهی با حاج محمود  و خدمت به ورزش کشور افتخار بزرگی است  و امیدوارم اقداماتی صورت بگیرد تا در پایان هم جامعه ورزش با افتخار آفرینی دل مردم را شاد کنند و هم از حمایت ها و فعالیت های کمیته ملی المپیک خشنود باشند.
دبیر کل کمیته ملی المپیک ضمن تشکر از سعیدی که عهده دار مسئولیت دبیرکلی بوده اند برایشان آرزوی موفقیت کرد  و ازنصراله  سجادی بعنوان استاد بزرگ ورزش تقدیر و  عنوان داشت  امیدوارم بتوانیم از تجربیاتشان استفاده کنیم.
سید مناف هاشمی افزود: امیدوارم  بتوانیم با هماهنگی  کلیه ارکان کمیته ملی المپیک،  طبق اساسنامه کمیته و منشور المپیک سیاست های جمهوری اسلامی را با سیاست های کمیته بین المللی المپیک  و شورای المپیک آسیا و فدراسیون های جهانی انطباق دهیم تا در پایان  اتفاقات خوبی برای ورزش  کشور عزیزمان رقم بخورد.
وی تاکید کرد: موفقیت در عرصه های بین المللی پیش رو بخصوص بازی های آسیایی هانگژو و بازی های المپیک پاریس، مهمترین برنامه  ایست که  به امید خدا با انتخاب سرپرست کاروان فعالیت ها را از سر می گیریم.
دبیرکل کمیته ملی المپیک افزود: علیرغم اینکه معتقدم همیشه ورزش بخصوص در بحث تخصیص اعتبار و حمایت ها مظلوم بوده است، اما جایگاه و برند کمیته ملی المپیک بسیار بزرگ، ارزشمند و قابل احترام است که سعی می کنیم با هماهنگی هیئت اجرایی بخصوص ریاست محترم کمیته ، بودجه و حمایت ها از این برند را با اعتبار و ارزشش تطبیق دهیم.
در پایان نشست محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک با اعطای لوحی از سالها تلاش کیکاوس سعیدی در حوزه ورزش تقدیر و تشکر کرد.
در این نشست  مشاوران رئیس و مدیران واحدهای دپارتمان تاریخ شفاهی، بین الملل، حراست، انفورماتیک،موزه ملی ورزش ، تدارکات و پشتیبانی، تشریفات ، همبستگی المپیک و روابط عمومی کمیته ملی المپیک و همچنین مدیر اداری و معاونت آموزشی و پژوهشی آکادمی ملی المپیک د حضور داشتند.